Dziękując za dotychczasowe zaufanie, chcemy Państwu zaproponować jasne reguły! W ramach promocji Abonent otrzymuje jeden pełny miesiąc dostępu do sieci Internet za 1 brutto!

Wystarczy, że Abonent poleci naszą firmę znajomemu, który podpisze z nami umowę terminową na świadczenie usług internetowych. Jedynym warunkiem jest podanie przez znajomego w czasie podpisywania umowy danych Abonenta, który polecił naszą firmę

Jesteś naszym klientem? Chcesz skorzystać z nowych prędkości, lecz masz urządzenia do odbioru internetu w przestarzałej technologi 2,4GHz? Masz dość czekania na otwarcie strony? Zacinają Ci filmy? Skorzystaj z nowej promocji!

 

W ramach promocji zyskujesz:

  • bezpłatny pomiar dostępności nowej oferty,
  • rabat na nową instalację ( w przypadku oddania starego sprzętu w rozliczenie, dokładna kwota rabatu określana jest na pomiarze),
  • rabat na router WiFi w standardzie B/G/N- całkowity koszt routera to tylko 90zł!

 

 

Myślisz o jak najszybszej zmianie operatora, ale jestes związany jeszcze umowa? Mamy na to rozwiązanie. Mozesz zgłosic sie do nas już na 6 miesięcy przed końcem dotychczasowej umowy u Twojego operatora. Przedstawiając nam odpowiednie dokumenty podłaczymy Ci na ten czas nasze usługi tylko za 1zł brutto miesięcznie.

 

W ramach promocji zyskujesz:

Promocja skierowana do obecnych klientów. 

Przy opłacie za cały rok z góry (12 miesięcy) kolejny miesiąc dostajesz za 1 zł brutto. 

Promocja ważna do odwołania