Klient Biznesowy

 

Klient Biznesowy

Internet dla Firm

Ulepsz firmę z naszym internetem.


Usługa Internet dla Firm skierowana jest dla firm, niezależnie od branży, wykorzystujących Internet jako narzędzie komunikacji i udostępniania swoich zasobów w Internecie, lub jako istotne źródło informacji potrzebnej w codziennej pracy. Dla podmiotów przesyłających pomiędzy oddziałami, poprzez infrastrukturę publiczną, dane szyfrowane lub używających aplikacji bazujących na technologii.

Korzyści dla klientów:

  • Wysokiej jakości dostęp do Internetu.
  • Gwarancja dostępności i jakości pasma. Brak overbookingu.
  • Dostęp do sieci IP poprzez punkty styku największych operatorów Internetu.
  • Uzyskanie kompletnego rozwiązania, zapewniamy łącze dostępowe i sprzęt końcowy.
  • Bezpieczny outsourcing, który umożliwia pełną koncentrację na realizacji celów firmy i przeniesienie odpowiedzialności finansowej za całe rozwiązanie na dostawcę.
  • Oszczędności wynikające z uruchomienia usług dodatkowych oraz z ograniczenia własnych czynności operacyjnych.
  • Jedno zamówienie, jeden kontrakt, jedna dostawa, jeden kontakt.
  • Jedno miejsce zgłaszania awarii przez całą dobę, cały tydzień, cały rok.

 

Transmisja Danych dla Firm

Połącz Swoje oddziały dzięki naszym usługom.


Usługa transmisji danych realizowana w technologii metroEthernet. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić gwarantowaną prędkość połączenia od 1 Mb/s do 10 Gb/s. Dodatkowo możemy zaoferować łącze zapasowe z wykorzystaniem alternatywnej trasy/technologii dojścia do lokalizacji i implementacją dynamicznego przełączania ruchu w przypadku awarii łącza podstawowego. Zakończenie tej usługi możliwe jest stykiem optycznym lub miedzianym w standardzie Ethernet. Dzięki połączeniu wewnątrz naszej sieci światłowodowej i bezprzewodowej możliwa jest pełna separacja transmisji danych wraz z zabezpieczeniem przed atakami z zewnątrz. Ceny rozpoczynają się od 5 zł netto za 1Mbit w dowolnej relacji naszej sieci. Możliwość negocjacji ceny przy większej ilości transmisji i dłuższym kontrakcie terminowym

 

Dzierżawa włókien światłowodowych

Uruchom własną transmisję pomiędzy Swoimi urządzeniami. 

W powiecie Ropczycko-Sędziszowskim posiadamy kilkadziesiąt kilometrów własnej sieci światłowodowej w kanalizacjach teletechnicznych oraz liniach napowietrznych dzięki czemu jesteśmy w stanie wydzierżawić włókna w istniejących relacjach jak również dobudować nowe. Oferowana usługa umożliwia budowanie połączeń punkt punkt dowolnej przepustowości-zależne od urządzeń końcowych, ale możliwe jest również użycie technologii zwielokrotnienia falowego xWDM. W relacjach "obciążonych" oferujemy również lambdę z CWDM. Aktywacja usługi: 100 zł netto jednorazowo + koszty dobudowy, spawów oraz akcesorii niezbędnych do uruchomienia usługi. Usługa zakończona jest przełącznicą naścienną lub RACK 19". Dzierżawa dowolnej relacji: 150 zł netto za 1J / rozpoczęty km.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania potrzeb Klienta i bezpłatnego dopasowania odpowiedniej oferty.