Praca dla Przedstawiciela Handlowego

W związku z dynamicznie prowadzonymi pracami przy rozbudowie naszej sieci światłowodowej FTTH firma TELNET ( lokalny operator telekomunikacyjny z kilkunastoletnim stażem) zatrudni osobę do działu handlowego.

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Powiat Ropczycko Sędziszowski
Opis stanowiska:
Osoba na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, będzie odpowiedzialna za pozyskanie Klientów i sprzedaż usług dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej IPTV, telefonii VOIP oraz opiekę nad obecnymi klientami Firmy na wyznaczonym terenie. Realizację realistycznego planu sprzedaży dostosowanego do indywidualnych możliwości wraz z uwzględnieniem startu.
Dodatkowo będzie odpowiedzialna za identyfikację potrzeb klientów, przygotowywanie ofert i w przypadku potrzeby tworzenie wstępnych kosztorysów podłączenia Klientów biznesowych, opracowywanie strategii marketingowych oraz kampanii reklamowych, czy monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania od Kandydatów:
szybkie przyswajanie wiedzy i chęci do rozwoju
umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
umiejętności sprzedażowe
elastyczność i dobra organizacja pracy
zaangażowanie i entuzjazm
systematyczność w swoich działaniach
łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka komunikatywność, predyspozycje do pracy z Klientami
biegła znajomość pakietu typu Office
prawo jazdy kategorii B
Dodatkowym atutem będzie znajomość branży telekomunikacyjnej i doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:
warunki finansowe: podstawa za podstawowy plan sprzedaży + prowizja za ponadplanowe pozyskanie Klientów + premie za przekroczone pułapy Klientów (brak górnej granicy wynagrodzenia)
Ponadto Dodatkowe premie za pozyskanie Klientów biznesowych
Umowa o pracę lub zlecenie - stabilna praca w naszym zespole
wyposażenie stanowiska pracy (komputer, telefon, samochód)
niezbędne szkolenia
samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
przyjazną atmosferę pracy
Ubezpieczenie grupowe

Jeśli nie boisz się odmowy przy prezentowaniu oferty naszej firmy, lubisz ludzi, jesteś otwarty i komunikatywny, a może dodatkowo masz doświadczenie w sprzedaży, to czekamy na Ciebie :)

Szukamy osób które nie boją się rozmów z klientami i wysokich zarobków!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CV należy przesłać na adres e-mail: projekty MAŁPA (zamiast słowa małpa proszę wstawić @) r-ce.pl

W tytule wiadomości PRACA - Przedstawiciel

Dodatkowo prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TELNET Krzysztof Drozd z siedzibą w Ropczycach (39-100) przy ul. Świętej Barbary 3 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest TELNET Krzysztof Drozd z siedzibą w Ropczycach (39-100) przy ul. Świętej Barbary 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.