Informacje o przetwarzaniu danych RODO

 

Szanowny Kliencie,  

od dnia 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.  

W związku z tym, chcemy poinformować Cię o zasadach przetwarzania przez TELNET Ropczyce Twoich danych osobowych oraz o przysługujących Ci w związku z tym prawach. Zależy nam, abyś miał kompletną wiedzę, a tym samym pełen komfort korzystania z usług TELNET Ropczyce. Dlatego prosimy Cię o zapoznanie z poniższymi informacjami.  

Jednocześnie zapewniamy, że należycie dbamy o Twoją prywatność i w żaden sposób nie zwiększamy naszych uprawnień. Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne, a zgodę na ich zbieranie i przetwarzanie posiadamy z obecnie trwających umów. Pamiętaj, że masz do nich wgląd, możliwość sprawdzenia i zmiany. Najważniejsze informacje to: 

TELNET Krzysztof Drozd z siedziba w Ropczycach (39-100) Świętej Barbary 3 jako administrator danych osobowych, gromadzi Państwa dane osobowe uzyskane podczas zawierania  z Państwem umowy oraz w trakcie jej trwania („ Dane osobowe”), w szczególności: 

  • imię (imiona) i nazwisko, adres e-mail, adres do kontaktu, PESEL, adres instalacji,
  • w przypadku przedsiębiorców przetwarzamy dodatkowo: NIP, REGON, adres siedziby, numer rachunku bankowego, 
  • taryfa abonamentowa, ilość połączeń, limit połączeń, dane retencyjne, zainstalowany sprzęt do odbioru usług TELNET.

 

Szczegółowe informację zawiera przygotowany przez nas dokument do pobrania TUTAJ.
 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Danych osobowych lub wykonywania praw w zakresie prywatności, prosimy o kontakt z Biurem pod adresem: Świętej Barbary 3 39-100 Ropczyce ), tel.: 177 222 222 kom.: 508 153 473 lub pod adresem e-mail telnet@r-ce.pl