TelNet - Internet Serwis Komputerowy

Swiatlowody Promocja sąsiedzka na internet Promocja Nocne ssanie 4x szybszy internet Konkurencyjne ceny internetu Szybki dojazd do klienta internetu
Panel Klienta

WiFi_NET

Od lutego 2015 do odwołania wprowadzamy nową promocję na dostęp do sieci Internet w technologii bezprzewodowej.

Tylko u nas takie prędkości w niskich cenach, oraz szybszy transfer w nocy bez limitów i ograniczeń!

 

*Powyższa cena aktywacji obowiązuje w obszarach, gdzie dysponujemy zasięgiem sieci 5G. W celu potwierdzenia warunków skontaktuj się z nami.

**Powyższa cena obejmuje wykonanie instalacji podstawowej w oparciu o technologię 5G. W skład powyższej wchodzi: wypożyczenie anteny wraz z urządzeniem klienckim (CPE), okablowanie, usługa instalacji i konfiguracji. Sygnał doprowadzony do wybranego przez klienta miejsca w budynku zakończony złączem RJ45. Instalacja podstawowa nie obejmuje łączności bezprzewodowej WiFi, oraz uchwytu naściennego do CPE.

Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT w wysokości 23%, natomiast prędkości przedstawione powyżej są maksymalnymi ( do).

Najważniejsze informacje:

 

  • Sprzęt jest u klienta w dzierżawie
  • Cennik obowiązuje od 1 lutego 2015
  • Pierwszy miesiąc gratis
  • Bezpłatny pomiar dostępności usługi
  • Bez limitu danych
  • Nie blokujemy portów

Jesteś naszym Klientem? Zadzwoń zapytaj o przejście na nową promocję. Jeśli nie jesteś naszym Klientem zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktu celem umówienia na bezpłatny pomiar.