TelNet - Internet Serwis Komputerowy

Swiatlowody Promocja sąsiedzka na internet Promocja Nocne ssanie 4x szybszy internet Konkurencyjne ceny internetu Szybki dojazd do klienta internetu
Panel Klienta

Internet

Niska cena za super jakość Internet Sędziszów Małopolski, Ropczyce

Zobacz naszą ofertę dostępu do sieci Internet i porównaj z innymi. Tylko my dajemy takie prędkości w niskich cenach, oraz szybszy transfer w nocy !

Serwis komputerowy

Profesjonalizm i doświadczenie Serwis komputerowy Ropczyce, Sędziszów Małopolski

Awarie systemów informatycznych zdarzają się na ogół w najmniej odpowiednim momencie. TelNet oferuje profesjonalne rozwiązanie tego problemu tak dla klientów indywidualnych jak i firm.

Sieci Komputerowe

Projektowanie i instalacja sieci Sieci Komputerowe Ropczyce, Sędziszów Małopolski

Projektowanie i instalacja sieci komputerowych Projektujemy i wykonujemy okablowanie strukturalne sieci komputerowych, sieci bezprzewodowe, oraz instalacje teletechniczne.

Zmiana treści umowy i regulaminu

28 listopada 2016

W związku z koniecznością uaktualnienia zawartych umów o dostawę internetu – umowa świadczenia usług telekomunikacyjnych oraz o dostawę sygnału telefonicznego – umowa o świadczenie usług telekomunikacyjnych TelNet, z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U. z 2016 r., poz. 1489), TELNET Krzysztof Drozd wprowadza zmiany do umowy i regulaminu. Szczegóły poniżej.

PISMO DO KLIENTÓW

ANEKS REGULAMINU I UMÓW